vertigi-pasakumi

Manai komandai nepieciešami saliedēšanās pasākumi

Team Building pasākumi veidoti ar dažādām vērtībām, tāpēc arī paši pasākumi uzskatāmi par vērtīgiem komandas uzlabošanā. Vērtības atrodamas vienkāršās un pat ikdienišķās lietās un situācijās, kuras dažādu iemeslu dēļ ikdienā aizmirstās saskatīt. Focus koncentrējas (fokusējas) uz šo lietu un sajūtu ieraudzīšanu, sajušanu un pat atgūšanu. Pasākumu laikā tiek analizēta komandas esošā situācija un ar dažādu uzdevumu, ārējo un iekšējo apstākļu palīdzību tā tiek koriģēta. Katrs pasākums ir pielīdzināms nepieciešamajam komandas mērķim – uzlabot iekšējo komunikāciju, rast uzticību kolēģos vai uzlabot komandas vispārējo darbību.
Pasākumus vada pieredzējuši jomas speciālisti, kas spēj komandai palīdzēt sasniegt noteikto mērķi. Parasti, komanda visus uzdevumus veic kopā ar savu vadītāju – treneri, kurš komandu koordinē, uzmundrina, motivē un pievērš uzmanību tās darbībai.

Team Building koncepti

Focus Team Building piedāvā jau gatavus pasākuma konceptus: 1) veiksmīga komanda (seminārs); 2) komandas sadarbība 1+1=3; 3) pilsētas sacensība; 4) kino uzņemšana (konceptu apraksts meklējams šeit – https://teambuilding.lv/). Katrs koncepts ir pielāgojams citai videi, uzņēmumam vai komandai vēlamajā vietā.

Koncepti ir izveidojušies organiski – laika gaitā, strādājot un analizējot dažādas komandas. Katrs no konceptiem savienojams ar dažādiem apstākļiem. Veiksmīgas komandas seminārs ir izpildāms divās kārtās. Pirmā, kurā tiek klāstīti teorētiskie pamati komandas sadarbībā un otrā, kurā komandas praktiski pielieto teorijā noklausīto. Komandas sadarbība 1+1=3 ir stratēģiska komandu sacensība, apvienojot dažādus pārgājienus (ar kājām, velo un laivām), tādā veidā radot papildu grūtības, kuras pārvarot, rodas lielāks gandarījums. Pilsētas sacensība būs īstā, ja cilvēki nevēlas fizisku nopūli, tomēr vēlas sadarboties kā komanda. Tas ir lielisks veids, lai iepazītu kādu no Latvijas pilsētām un to lieliskajām iespējām. Kino uzņemšana parasti tiek saistīta ar izdomu un kreativitāti. Tāpēc, pēc semināra, izvēdinot galvu, komandām tiek sniegta iespēja veidot savu filmu, kuru vakarā prezentē Oskaru ceremonijā, kura, savukārt, saistīta ar solīdu vakaru – skaistām kleitām, sarkano paklāju un gardiem kokteiļiem, bet – nepiespiestā gaisotnē, arī āra apstākļos.

Focus pieredze rāda, ka katrai komandai nepieciešams kas cits, tāpēc konceptus papildinām un kombinējam, atbilstoši Jūsu mērķiem.

TOP