PAR MUMS

Focus - tie ir rūpīgi un ar individuālu pieeju plānoti pasākumi
Tās ir rūpes par mērķu sasniegšanu un produktīvi pavadītu laiku

KĀPĒC MĒS TO DARĀM?

Uzņēmumiem ir vajadzība un mums ir pieredze

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

Jūsu mērķiem atbilstošus pasākumus

KAM?

Komandām, kas vēlas kaut ko mainīt - uzlabot, attīstīties

KOMANDA

ALENS ŠĒFERS

Focus zīmola vadītājs. Darbā ar klientiem, vadot un apmācot komandas, organizējot pasākumus pavadīti vairāk nekā 25 gadi – tikpat, cik mūsu atjaunotajai Latvijai. Fokusējas uz praktisku darbību. Palīdz nonākt līdz atbilstošākajam pasākuma mērķim un izvēlēties programmas. Patīk plānot pasākuma maršrutus, izdomāt optimālāko risinājumu – idejas konkrētajai komandai. Pats aktīvi līdzdarbojas – vai tas būtu pārgājiens, vai brauciens ar laivu, velo vai slēpēm. Uztur sevi formā sportojot, ceļojot.

AGNIS STIBE

Profesors, kurš liek pamatus transformējošas labklājības teorijai. Viņa darbs sekmē veselīgu un ilgtspējīgu sabiedrības attīstību. Agnis uzskata, ka pasaule varētu kļūt labāka, ja mēs vairāk domātu par mērķtiecīgi veidotām vidēm, kuras sekmīgi apvieno tehnoloģiju sasniegumus un cilvēku dabu. Savā darbā profesors izmanto sociālpsiholoģiskās teorijas, lai veidotu inovācijas, kas palīdzētu ikvienam tiekties ilgtspējīgas labklājības virzienā. Agnis atmasko cilvēku dabas transformēšanu, lai palīdzētu cilvēkiem un organizācijām sasniegt izvirzītos mērķus.

RAIMONDS KAVIERS

Raimonds ir enerģijas lādiņš... uzlādēs, aizraus ar savu neizsīkstošo enerģiju. Treneris - praktiķis, vairāk nekā 20 gadu pierdeze semināru un pasākumu vadīšans jomā, īpaši specializējoties uz pārdošanas komandu vadību. Neatņemama joma ir sports un, jo īpaši, pludmales volejbols, kur pavadīts daudz laika treniņos un trenējot, sadarbojoties un gūstot pieredzi no daudzām izcilām personībām – Latvijas vadošajiem sportistiem un treneriem. Āgrāk nodarbojies arī ar mūziku.

KRISTAPS SUPE

Vairāk kā 10 gadu pieredze vadot un izglītojot uzņēmuma komandas cauri dažāda rakstura uzdevumiem, kas paredzēti komandas saliedēšanā. Patīk aktīvs dzīves veids, ceļot un piedalīties sporta sacensībās. Vairāk kā 20 gadus nodarbojās ar paukošanu, ir 2017.gada Latvijas čempions paukošanā pieaugušajiem, kā arī piedalījies vairākos Pasaules un Eiropas čempionātos Latvijas izlases sastāvā. Pastāvīgi pilnveido sevi izglītojoties un iegūstot arī sertifikātu sporta trenera specialitātē.

ATSAUKSMES

Paldies par kolosālo pasākumu! Izjūtas ir fantastiskas, jau pasākuma dienā vienojāmies, ka šis būs jāatkārto.

Ilze

Grāmatvede
Kopumā - paldies par sadarbību, noteikti varēsim ko domāt arī turpmāk, varbūt pat jau ko nedaudz ekstrēmāku un sportiskāku, jo šis pasākums parādīja, ka arī pieredzējušākie komandas dalībnieki varēja "pastiept" savus rāmjus gan fiziski, gan arī vēršot domas uz darbu komandā.

Andris

Eksporta menedžeris
Velējos pateikt paldies no visiem vēlreiz par kvalitatīvu pasākumu, mums jau prasa Jūsu kontaktus citi

Irina

Pārdošanas vadītāja
Paldies! Pasākuma sekas jūtam vēl šodien sāpošu kāju veidā – bet tas tikai pozitīvi domāts. Ar pasākumu kopumā esam ļoti apmierināti un dzirdēju arī atsauksmes no mūsu kolēģiem Igaunijā, ka ir bijis pat labāk nekā cerēts. ;)

Linda

Biroja administratore

PARTNERI

TOP