Pilsētas sacensība (city competition)

Pilsētas sacensība (city competition)

Pasākums, kas notiek kādā pilsētā vai tās daļā – piemēram, Siguldā, Cēsīs, Sabilē vai Rīgas centrā, Mežaparkā vai tml.

Komandas stratēģiska sacensība pilsētvidē, mijiedarbojoties ar pilsētas vidi, iedzīvotājiem. Lielisks veids kā iepazīt kolēģus ārpus ierastā ikdienas ritma, kā arī iepazīt nosrises vietas vēsturi un kultūru. Tiek izmantoti arī fotoorientēšanās elementi, degustācijas un interesantu objektu apskate. Izdevīgs pasākuma formāts ierobežota laika apstākļos.

Pasākums var būt kā papildinājums vai ievads kādai iekšējai uzņēmuma sapulcei, gada noslēgumam. Pasākums notiek pilsētvidē. Pilsēta tiek izvēlēta, atbilstoši prasībām un iecerēm.

Brief saņemšana, plānošana

Maršruts, uzdevumi, stratēģija

Atgriezeniskā saite

Pasākuma mērķis

Noorganizēt lietderīgu un interesantu komandas pasākumu, kas vērsts uz komandas saliedēšanu, komunikācijas un sadarbības uzlabošanu, kā arī atpūtu un aizbēgšanu no ikdienas rutīnas

koncepts

Dalībnieki tiek sadalīti vairākās komandās pa 4-6 dalībniekiem katrā. Komandas saņem info (Brief) un pēc tā patsatāvīgi saplāno maršrutu tā, lai pēc iespējas vairāk un sekmīgāk veiktu uzdevumus, kas norādīti Brief’ā. Maršruta gaitā iespējams iepazīties ar vietējo kultūrvesturi, apmeklāt interasntus objektus, izbaudīt kādu dagustāciju, satikt vietējos cilvēkus, piemēram, daļu vai visu pasākumu veikt Rīgas ZOO, it sevišķi no decembra, kad tur sākas baltās naktis ar ugunskuru, karstvīnu un pīrādziņiem. Ļoti labi piemērots pasākums svešiniekiem (ne vietējiem attiecīgās pilsētas iedzīvotājiem) un ierobežota laika apstākļos

Kur tas notiek

Pēc iespējas interesantākā pilsētā vai tās daļā, piemēram kādā Latvijas mazpilsētā – Sabilē, Cēsīs, Kuldīgā vai pilsētas daļā – Vecliepājā, Vecrīgā, Mežaparkā un tml. Nereti klienti izvēlas pilsētu, atbilstoši izvēlētajam viesu namam vai pirtiņai, kurā notiek noslēguma pasākums vai kādā mājīgā kafejnīcā ar atsevišķu zāli.

Maršruts- ideja

Katra komanda veido savu maršrutu – pēc iespējas interesantāku (var tik doti norādījumi – katrai komandai atšķirīgi) – apmeklēt maizes ceptuvi, vīna vai alus darītavu, muzejus un darbnīcas, amatniekus... uzdevums savākt iespaidus, materiālus, degustācijas lietas citām komandām noslēguma daļā. Maršruts var tikt īstenots visos gadalaikos. Sagatavošanās, atbilstoši laika apstākļiem.

Ilgums

Citi pasākumu veidi:

Apmācības un semināri

Komandas piedzīvojums 1+1=3

Kino uzņemšana

TOP